30.12.2021

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації

30 грудня 2021 року відбулось засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія  ГРИНЕВЕЦЬКОГО.

Під час проведення було розглянуто наступні питання:

І.   Про затвердження переліку потенційно-небезпечних об’єктів Одеської області на 2022 рік.

ІІ.  Про переліки адміністративно-територіальних одиниць та хімічно-небезпечних об’єктів Одеської області за ступенями хімічної небезпеки станом на 01.01.2022.

ІІІ. Про затвердження Плану роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації          на 2022 рік.

ІV.  Про затвердження Плану заходів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Одеської області щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2022 році.

V.   Про стан дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 10 квітня 2017 року № 301. Підсумки купального сезону 2021 року.

VІ.  Про заходи щодо створення належних умов безпечного навчального процесу в закладах освіти та недопущення епідемічних ускладнень у 2022 році.

VІІ. Запобігання надзвичайним ситуаціям на найбільш уразливих об’єктах і системах життєзабезпечення населення.

VІІІ. Поповнення резерву матеріальних засобів для ліквідації аварій.

ІХ.    Про визначення рівня надзвичайної ситуації, яка сталася у Білгород-Дністровському районі області в результаті значних дощових опадів та виділення коштів на ліквідацію наслідків негоди.