09.11.2021

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації

318

 

09 листопада 2021 року відбулось засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія  ГРИНЕВЕЦЬКОГО.

 

Під час проведення було розглянуто наступні питання:

 

1. Щодо збільшення виробництва медичного кисню акціонерним товариством «Одеський припортовий завод».

 

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення комісія

ВИРІШИЛА:

1. Рекомендувати акціонерному товариству «Одеський припортовий завод»:

1.1. Задіяти резервний блок розділення повітря для виробництва додатково медичного кисню протягом 14 днів.

з 12.11.2021

 

1.2. Забезпечити відвантаження медичного кисню за оновленим графіком, винятково для потреб медичних закладів охорони здоров’я Одеської області.

Невідкладно

 

2. Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації:

2.1. Оновити графік відвантаження медичного кисню за діючими договорами в листопаді 2021 року з урахуванням залучення додаткових потужностей та довести його до відома постачальників та виробників.

до 10.11.2021

 

2.2. Для безперебійної роботи закладів охорони здоров’я області забезпечити транспортом та організувати своєчасну доставку медичного кисню до закладів, що призначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом
SARS-CoV-2.

Невідкладно

 

2.3. Утворити добовий резерв медичного кисню у кількості 20 тонн, залучивши кошти резервного фонду обласного бюджету.

до 15.11.2021

 

3. Департаментам Одеської обласної державної адміністрації: охорони здоров’я, економічної політики та стратегічного планування, фінансів підготувати документи щодо виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету для утворення добового резерву медичного кисню у закладах охорони здоров’я області.

до 12.11.2021

 

ІІ. Про недопущення відключення від електропостачання закладів охорони здоров’я Одеської області.

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Рекомендувати акціонерному товариству «ДТЕК Одеські електромережі» здійснити заходи щодо недопущення відключення від електропостачання закладів охорони здоров’я, особливо тих, які у своєму складі мають відділення/палати інтенсивної або реанімаційної допомоги, а також надають допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2

невідкладно

 

2. Головному управлінню ДСНС України в Одеській області здійснити перевірку готовності до використання за призначенням пристрої електроживлення (генератори) великої потужності у підпорядкованих підрозділах.

Відомість наявності та їх технічного стану надати Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації.

до 12.11.2021

 

3. Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації:

 

3.1. Визначити перелік лікарень, до яких необхідно забезпечити безперебійну подачу електроенергії та надати його до акціонерного товариства «ДТЕК Одеські електромережі».

до 11.11.2021

 

3.2. Звернутися до акціонерного товариства «ДТЕК Одеські електромережі»  щодо приведення технічної документації на пристрої електроживлення (генератори) до вимог чинного законодавства.

невідкладно

 

4. Департаментам облдержадміністрації: соціальної та сімейної політики, освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації надати перелік об’єктів, визначених для безперебійної подачі електроенергії акціонерним товариством «ДТЕК Одеські електромережі».

 

до 11.11.2021

 

5. Районним державним адміністраціям, сільським, селищним та міським радам спільно з керівниками медичних закладів Одеської області, Головного управління ДСНС України в Одеській області, департаментів облдержадміністрації: охорони здоров’я, соціальної та сімейної політики, освіти і науки: провести перевірку наявності та готовності до використання за призначенням резервних пристроїв електроживлення (генераторів) великої потужності та забезпечити їх необхідною кількістю пально-мастильних матеріалів.

до 18.11.2021

 

6. Районним державним адміністраціям, сільським, селищним та міським радам спільно з керівниками медичних закладів області передбачити закупівлю резервних пристроїв електроживлення (генераторів) для закладів охорони здоров’я, розташованих на території області.

до 15.11.2021

 

7. Департаментам обласної державної адміністрації: охорони здоров’я, соціальної та сімейної політики, освіти і науки за результатами перевірок наявності та технічного стану резервних пристроїв електроживлення (генераторів) та запасів пального надати узагальнену інформацію Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації.

до 19.11.2021